Головна
Реєстрація
Вхід
Неділя
18.04.2021
15.38.31
Вітаю Вас Гость | RSS
Палац дітей та молоді, м. Славутич, Україна

Меню сайту

Корисні посилання
Міністерство освіти і науки України

КОДА

Департамент освіти і науки КОДА

КВНЗКОР Академія неперервної освіти

Інститут інноваційних технологій і змісту освіти

Відділ освіти виконавчого комітету Славутицької міської ради

Славутицький міський методичний центр


Наші друзі
Золота осінь Славутича

Центр творчості дітей та юнацтва Київщини


Партнери

Наші проекти
Палац - це радісно! Наша група fb

ЗОСя у facebook

АРТ-лавка


 “Сяйво” талантів 
"Сяйво” талантів

Обдарованість – це якісне своєрідне поєднання здібностей, яке забезпечує успішне виконання діяльності.

Обдарована дитина – це дитина, яка виділяється яскравими, очевидними, іноді видатними досягненнями (або має внутрішні передумови для таких досягнень) в тому бо іншому виді діяльності.

Особливості обдарованих дітей:

·       Висока чутливість у всьому, розвинене відчуття справедливості, уловлювання змін суспільних відносин, нових віянь часу у науці, культурі, техніці, швидке і адекватне оцінювання цих тенденцій у суспільстві;

·       Безперервна пізнавальна активність і високо розвинений інтелект дають можливість одержувати нові знання про навколишній світ. Творчі здібності ваблять до створення нових концепцій, теорій, підходів. Оптимальне поєднання інтуїтивного і дискурсивного мислення робить процес отримання нових знань продуктивним і значущим;

·       Велика енергія, цілеспрямованість і наполегливість, які у поєднанні з творчими здібностями дозволяють реалізовувати масу цікавих і значущих проектів.

План роботи зі здібними та обдарованими дітьми
Основним документом, що визначає і закладає основу для пошуку, навчання і виховання творчої особистості у Палаці дитячої та юнацької творчості є Комплексно-цільова програма розвитку системи освіти міста Славутича на 2013-2017 роки.

Передбачає систему роботи зі здібними та обдарованими дітьми, орієнтовану на комплекс психолого-педагогічних, організаційних і науково-практичних заходів. Запроваджено модель співпраці з обдарованими, яка дозволяє кожному таланту завершити певний рівень самореалізації ще в період навчання та виховання в Палаці дитячої та юнацької творчості.

Мета роботи

Відпрацювання, розробка, налагодження, впровадження ефективних методів і технологій пошуку, навчання, виховання і самовдосконалення обдарованих дітей, створення умов для гармонійного розвитку особистості, її соціального захисту.

Завдання

-         продовжити роботу над створенням сприятливих умов для розвитку інтелекту, дослідницьких навичок, творчих здібностей і зростання рівня обдарованості вихованців.

-         підвищити рівень науково-методичного забезпечення роботи зі здібними, обдарованими та талановитими дітьми через впровадження нових освітніх технологій;

-         забезпечити провідну роль самостійності педагогів у підвищенні своєї кваліфікації, удосконаленні педагогічної майстерності в роботі з обдарованими дітьми;

-         розширити можливості для участі обдарованих і здатних вихованців в творчих конкурсах, виставках, проектах.

-         поновити модель діяльності та необхідну нормативно-правову базу осередку МАН "Сяйво”.

РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ вихованців
БАНК ДАНИХ обдарованих вихованців


Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Міні-чат

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ПДЮТ м.Славутича © 2021
Конструктор сайтів - uCoz